Виставкові салони:
м. Львів, вул. Пасічна 72а
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Розпашні ворота Львів


Розпашні ворота є традиційними і класичними моделями воріт. Такий варіант воріт володіє найбільшою перевіреної і простою конструкцією, стулки відкриваються всередину або назовні отвору. Невибагливість, простота експлуатації, зручність ремонту та обслуговування, прийнятна вартість - все це дало можливість бути найпопулярнішими воротами з усіх.


Відкатні ворота
Ціна від: 7 000 грн.

Розпашні автоматичні ворота - вдосконалений вигляд, оснащений електричним приводом. Тільки за допомогою натискання однієї кнопки автоматичні ворота змусять автоматику працювати і справлятися з вашим завданням. Управління воротами може здійснюватися як за допомогою стаціонарного, так і дистанційного пульта. Такий спосіб найзручніший, оскільки дозволяє автовласникові прямо з машини відкривати і закрити ворота. Автоматичні ворота мають в своїй комплектації високоякісні петлі, що забезпечує максимальну безшумність і легкість конструкції.

Замовити консультаціюПереваги замовлення в Фабрика.ua


Точні заміри воріт
Безкоштовний прорахунок
Монтаж при потребі

Автоматична система розпашних воріт повинна відповідати вазі воріт, габаритним розмірам, способу прикріплення до опорних стовпів. Найпопулярніші приводи для орних воріт - лінійні. Ми пропонуємо вам великий асортимент різних моделей приводів.

Розпашні ворота - це економний вибір!

  • Легка і міцна конструкція дозволяє закривати і відкривати ворота без особливих зусиль;
  • Високоякісні матеріали забезпечують довгий термін служби;
  • Можливість автоматизованої системи полегшувати використання воротами;
  • Висока стійкість до корозії через безшовного з'єднання полотен;
  • Автоматична система із застосуванням фотоелементів, що забезпечують безпеку робочої зони воріт.

Розпашні ворота, вартість яких залежить від розміру конструкції, типу управління, матеріалу заповнення щита, додаткових функцій, будуть набагато дешевше сучасних аналогів. Від місця, де буде знаходитися точка підключення електроприводу, також залежить остаточна вартість воріт.

Це довговічні і надійні конструкції виконуються в різноманітних дизайнерських рішеннях. Ворота можуть мати різний стилістичний напрямок, але одне їх буде об'єднувати завжди - це високоякісна конструкція, виконана за сучасними технологіями.

Ворота розсувні стануть гідним місцем в найближчому до вас просторі, вони будуть виглядати солідно і стильно, зустрічаючи вас і ваших гостей шикарним зовнішнім виглядом. Ми пропонуємо вам найширші асортименти аксесуарів, колірних рішень і матеріалів.


Всі розпашні ворота виготовляються за індивідуальним замовленням з певними замовником розмірами. Ворота можуть бути як одностулковими, так і двостулковими. Похибка становить не більше 5 мм.

Орієнтовні ціни на кожну комплектацію металевих розпашних воріт Ви знайдете нижче.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!