Виставкові салони:
м. Львів, вул. Пасічна 72а
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Гаражні секційні ворота


Існує кілька видів воріт в гараж, а саме:

 • - автоматичні;
 • - розсувні;
 • - відкатні;
 • - підйомно-секційні;
 • - євроворота;
 • - секційні і т.д.

Та найбільшим попитом користуються саме секційні гаражні ворота, адже саме вони є найзручнішими та найфункціональнішими для встановлення у приватних гаражах невеликих розмірів. Також варто зазначити, що конструкції цього типу можуть бути і промисловими та підходити для індустріальних об'єктів.

Ці конструкції створені спеціально для гаражів, складів, боксів. Вони чудово впишуться в екстер'єр Вашого будинку, при цьому додадуть родзинки його зовнішньому вигляду.

Секційні ворота у нашому каталозі

гаражні ворота
Ціна від:12 000*
Ворота секційні з пружини розтягування RSD 01

Виготовлення: ворота виготовляються в 13 комплектах стандартних розмірів, а також за індивідуальними розмірами замовника; можлива установка вікон і автоматики.

Переваги: оновлена конструкція воріт на базі низького типу підйому відрізняється від аналогів надійністю і простотою монтажу. Ворота мають мінімальні вимоги до отвору (одвірок - від 100 мм; бічна відстань - від 100 мм). Стандартні комплекти призначені для самостійної установки і дозволяють заощадити на монтажі.


Ворота секційні з пружини розтягування RSD 02

Виготовлення: за індивідуальними розмірами замовника; можлива установка вікон, хвіртки і автоматики.

Переваги: різноманітність типів підйому надають можливість вмонтовувати ворота в будь-яких гаражах із різними геометричними даними.

Механізми які з балансовують полотно: торсіонні механізми з ресурсом експлуатації 25000 циклів.
Дизайн: 3 варіанти Premium-облицювання полотна - Classic, Country і Hi-Tech.

секційні гаражні ворота
Ціна від:14 000*

секційні ворота
Гаражні двері

Виготовлення: двері виготовляються в стандартних комплектах, а також за індивідуальними розмірами замовника.
Особливості конструкції: полотно з сендвіч - панелей, окантоване екструдованим алюмінієвим профілем.
Дизайн: для виготовлення гаражних дверей доступні всі кольори і варіанти сендвіч - панелей DoorHan, а також Premium - облицювання алюмінієвими профілями «під дерево».
Конструктивні особливості та розміри

Матеріалом для виробництва секційних воріт служить оцинкована сталь з полімерним покриттям, яке захищає метал від механічних пошкоджень і атмосферного впливу. Відстань, яка знаходиться між стінками сталі, заповнена пінополіуретаном дуже високої щільності, який забезпечує теплоізоляцію і необхідну жорсткість. Гаражні ворота цієї моделі мають значну жорсткість, що дозволяє конструювати їх величезну ширину до 5 м. Товщина секції для стандартної серії Classic складає 45 мм.

Новинка від виробника секційних воріт - це серія RSD Doorhan. Основна перевага нової серії - економічність і цінова доступність. Це стало можливим за рахунок зменшення товщини сендвіч-панелі до 40 мм не на шкоду якості і міцності виробів. Нові конструкції RSD відрізняються надійними характеристиками: фурнітурою з оцинкованої сталі, відповідністю стандартам безпеки, а також унікальною можливістю перекрити отвір більше замовленого завдяки використанню в конструкції на щільники і кутових стійок.

Якщо Ви плануєте встановити додаткове опалення в гаражному приміщенні, варто поставити більш товсте полотно для збереження температури та економії ресурсів. Якщо ж гараж холодний, то цілком достатньо тонкого полотна 20 мм, що дозволить заощадити на вартості конструкції.

При відкриванні, панелі (секції) по напрямних рухаються вертикально вгору і переходять в горизонтальне положення, де і займають місце під стелею гаража. Тому часто вони називаються підйомно-секційними.


Ціна секційних гаражних воріт

Вартість представлених секційних гаражних воріт залежить від безлічі факторів, на які варто звернути увагу перед тим, як купити двері. Такими параметрами є:

 • - розмір конструкції;
 • - виробник;
 • - тип автоматики;
 • - фурнітура;
 • - товщина панелей та їх оздоблення.

Якщо у Вас є певні сумніви на рахунок правильності вибору, Ви можете отримати безкоштовну консультацію у наших спеціалістів.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!