Виставкові салони:
м. Львів, вул. Пасічна 72а
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Автоматичні секційні гаражні ворота Львів


Все про секційні гаражні ворота

Існує кілька видів воріт в гараж, а саме: автоматичні розсувні, відкатні, підйомно-секційні, евроворота, секційні і т. П. Зараз мова піде про останні, тобто про секційні гаражні ворота Львів. Ці конструкції створені спеціально для гаражів, складів, боксів. Вони чудово впишуться в інтер'єр вашого гаража або будинку, при цьому перетворять його зовнішній вигляд.

Ціна від:12 000*
Ворота секційні з пружини розтягування RSD 01

Виготовлення: ворота виготовляються в 13 комплектах стандартних розмірів, а також за індивідуальними розмірами замовника; можлива установка вікон і автоматики.

Переваги: оновлена конструкція воріт на базі низького типу підйому відрізняється від аналогів надійністю і простотою монтажу. Ворота мають мінімальні вимоги до отвору (одвірок - від 100 мм; бічне відстань - від 100 мм). Стандартні комплекти воріт призначені для самостійної установки і дозволяють заощадити на монтажі.


Ворота секційні з пружини розтягування RSD 02

Виготовлення: за індивідуальними розмірами замовника; можлива установка вікон, хвіртки і автоматики.

Переваги: різноманітність типів підйому воріт надають можливість вмонтовувати в будь-яких гаражах із різними геометричними даними.

Механізми які з балансовують полотно: торсіонні механізми з ресурсом експлуатації 25000 циклів.
Дизайн: 3 варіанти Premium-облицювання полотна - Classic, Country і Hi-Tech.

Ціна від:14 000*

Гаражні двері

Виготовлення: двері виготовляються в стандартних комплектах , а також за індивідуальними розмірами замовника.
Особливості конструкції: полотно з сендвіч - панелей , окантоване екструдованим алюмінієвим профілем.
Дизайн: для виготовлення гаражних дверей доступні всі кольори і варіанти сендвіч - панелей DoorHan , а також Premium - облицювання алюмінієвими профілями « під дерево ».
Матеріалом для виробництва секційних воріт служить оцинкована сталь з полімерним покриттям, яке захищає метал від механічних пошкоджень і атмосферного впливу. Відстань, яке знаходиться між стінками сталі, заповнене пінополіуретаном дуже високої щільності. Гаражні ворота цієї моделі мають значну жорсткість, що дозволяє конструювати їх величезну ширину до 5 м. Товщина секції для стандартної серії Classic складає 45 мм.

Новинка від виробника секційних воріт Львів - це серія гаражних воріт RSD. Основна перевага нової серії - економічність і цінова доступність. Це стало можливим за рахунок зменшення товщини сендвіч-панелі до 40 мм не на шкоду якості і міцності виробів. Нові ворота RSD відрізняються надійними характеристиками: фурнітурою з оцинкованої сталі, відповідністю стандартам безпеки, а також унікальною можливістю перекрити отвір більше замовленого завдяки використанню в конструкції на щільники і кутових стійок.


СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА - РОЗМІРИ ТА КОНСТРУКЦІЇ

Ворота збираються в секції з окремих панелей, виготовлених з оцинкованої сталі. Окремо можна замовити опцію - антикорозійне покриття. Максимальну теплоізоляцію панелей надає наповнення пінополіуретаном. Він же забезпечує і необхідну жорсткість конструкції.

Максимальний розмір конструкції становить 3000 мм по висоті. По ширині їх максимальний розмір 5000 мм. Зазвичай товщина панелей варіюється від 20 до 45 мм у різних виробників. Якщо у вашому гаражі планується опалення, має сенс поставити більш товсте полотно. Якщо ж гараж холодний, то цілком достатньо тонкого полотна 20 мм, що дозволить заощадити на вартості гаражних воріт.

При відкриванні, панелі (секції) по напрямних рухаються вертикально вгору і переходять в горизонтальне положення, де і займають місце під стелею гаража. Тому часто вони називаються підйомно-секційними.

Наведемо приклад пристрою секційних гаражних воріт Doorhan з системою пружин розтягування, серії RSD.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!