Виставкові салони:
м. Львів, вул. Пасічна 72а
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Вуличні ворота Львів


Ціна від:9 500*
Відкатні ворота

Виготовлення: ворота виготовляються в 13 комплектах стандартних розмірів, а також за індивідуальними розмірами замовника; можлива установка вікон і автоматики.

Переваги: оновлена конструкція воріт на базі низького типу підйому відрізняється від аналогів надійністю і простотою монтажу. Ворота мають мінімальні вимоги до отвору (одвірок - від 100 мм; бічне відстань - від 100 мм). Стандартні комплекти воріт призначені для самостійної установки і дозволяють заощадити на монтажі.


Розпашні ворота

Тільки за допомогою натискання однієї кнопки автоматичні ворота змусять автоматику працювати і справлятися з вашим завданням. Управління воротами може здійснюватися як за допомогою стаціонарного, так і дистанційного пульта. Такий спосіб найзручніший, оскільки дозволяє автовласникові прямо з машини відкривати і закрити ворота. Автоматичні ворота мають в своїй комплектації високоякісні петлі, що забезпечує максимальну безшумність і легкість конструкції.

Ціна від:7 000*Відкатні ворота - краще рішення для організації в'їзду


Відкатні ворота є надійної і простої конструкції. Вони прекрасно підходять для огорожі в'їзду заміських ділянок, дач, промислових об'єктів, забезпечуючи простоту використання. Якщо Вам потрібні в'їзні ворота, то відкатні - це найкраще рішення, звичайно, якщо умови дозволяють їх встановити. Справа в тому, що біля воріт консольного типу розмір полотна в півтора рази більше ширини отвору (якраз на величину несучої частини). Але коли ворота відкриті - отвір нічим не обмежений. Все що потрібно - це достатній простір в стороні відкату.

Автоматичні відкатні ворота (розсувні) з металопрофілю

"Vorota.fabryka.ua" пропонує автоматичні відкатні ворота «під ключ»: з монтажем і гарантійним обслуговуванням.

Конструкції власного виробництва компанії підходять для установки в приватних будинках, на підприємствах та інших об'єктах. Можливо виготовлення стандартних виробів і металоконструкцій за індивідуальним замовленням.


ВІДКАТНІ ВОРОТА З ПРОФНАСТИЛУ ВІДКАТНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА


Географія роботи «vorota.fabryka.ua» - Львів і область. На всю продукцію торгової марки надається 5-річна гарантія. Протягом зазначеного терміну здійснюється технічна підтримка і обслуговування співробітниками компанії.

Термін виготовлення виробу визначається складністю проекту. Завдяки постійній наявності на складі комплектуючих і матеріалів, виробництво конструкції займає від 30 днів.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!