Виставкові салони:
м. Львів, пр-т Червоної калини 5
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Промислові ворота


Промислові ворота «Doorhan» можливо встановити практично на всіх промислових об'єктах з будь-якими особливостями прорізів.

гаражні
Ціна від:18 500*

Промислові секційні ворота ISD01

Промислові ворота серії ISD 01 розраховані як для прорізів середніх, так і великих розмірів. Існує 10 видів підйому воріт в залежності від умов монтажу. Така кількість технічних рішень дозволяє встановити ворота промислового призначення в приміщенні практично з будь-якої геометрією. Безпека забезпечена установкою пристроїв захисту від обриву тросів і обриву пружин. Одвірок від 150 мм (низький підйом, барабан ззаду). При стандартному підйомі - 350-500 мм.


Промислові секційні ворота ISD 02

Промислові панорамні ворота DoorHan - унікальне рішення для об'єктів, на яких потрібно забезпечити максимальний огляд внутрішнього та зовнішнього простору.

Ідеальний варіант для перекриття прорізів у автомобільних салонах та інших будівлях із заскленими фасадами.

гараж
Ціна від:18 500*Особливості промислових воріт


Промислові ворота DoorHan встановлюються в отвори промислових об'єктів - виробничих, складських, торгових, офісних та інших приміщень з великою інтенсивністю руху автотранспорту. Вони складаються з трьох основних елементів: полотна, системи направляючих та торсіонного механізму. Полотно воріт може бути виконано з сендвіч-панелей (серія ISD01), панорамних панелей (серія ISD02) і бути комбінованим.


Ворота можуть бути виготовлені з 10 типами підйому, які підбираються залежно від конструкції одвірок і стелі, а також інших архітектурних особливостей приміщення.


Гаражні конструкції DoorHan мають підвищену зносостійкість і витримують великі навантаження, так як розраховані на високу інтенсивність експлуатації та довгострокову безперебійну роботу (до 100 тисяч циклів відкривання / закривання).

Залежно від типу підйому і розмірів отвору, на полотно воріт встановлюються спеціальні конструктивні елементи:

  • - алюмінієві профілі зі спеціальним армирующим профілем;
  • - подвійні бічні опори;
  • - потужні промислові ролики;
  • - спеціальні кронштейни;
  • - промислові петлі;
  • - омега-профіль.

Точну ціну обраних промислових воріт Ви можете дізнатись у наших спеціалістів.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!

Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів Відкатні ворота Львів Гаражні ворота львів секційні ворота Львів ковролін Львів міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері