Виставкові салони:
м. Львів, вул. Пасічна 72а
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Промислові ворота Львів


Все про промислові ворота

Промислові ворота «Doorhan» можливо встановити практично на всіх промислових об'єктах з будь-якими особливостями прорізів.

Ціна від:18 500*
Промислові секційні ворота ISD01

Ворота серії ISD 01 розраховані як для прорізів середніх і великих розмірів. Існує 10 видів підйому воріт в залежності від умов монтажу. Така кількість технічних рішень дозволяє встановити ворота в приміщенні практично з будь-якої геометрією. Безпека забезпечена установкою пристроїв захисту від обриву тросів і обриву пружин. Одвірок від 150 мм (низький підйом, барабан ззаду). При стандартному підйомі - 350-500 мм.


Промислові секційні ворота ISD 02

Промислові секційні панорамні ворота DoorHan - унікальне рішення для об'єктів, на яких потрібно забезпечити максимальний огляд внутрішнього та зовнішнього простору.

Ідеальний варіант для перекриття прорізів у автомобільних салонах та інших будівлях із заскленими фасадами.

Ціна від:18 500*Промислові ворота Львів


Промислові секційні ворота DoorHan встановлюються в отвори промислових об'єктів - виробничих, складських, торгових, офісних та інших приміщень з великою інтенсивністю руху автотранспорту. Вони складаються з трьох основних елементів: полотна, системи направляючих та торсіонного механізму. Полотно воріт може бути виконано з сендвіч-панелей (серія ISD01), панорамних панелей (серія ISD02) і комбінованим. Ворота можуть бути виготовлені з 10 типами підйому, які підбираються залежно від конструкції одвірок і стелі, а також інших архітектурних особливостей приміщення.


Промислові секційні ворота DoorHan мають підвищену зносостійкість і витримують великі навантаження, так як розраховані на високу інтенсивність експлуатації та довгострокову безперебійну роботу (до 100 тисяч циклів відкривання / закривання).


Залежно від типу підйому і розмірів отвору на полотно воріт встановлюються спеціальні конструктивні елементи:

посилені бічні кришки;
алюмінієві профілі зі спеціальним армирующим профілем;
подвійні бічні опори;
потужні промислові ролики;
спеціальні кронштейни;
промислові петлі;
омега-профіль.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!