Виставкові салони:
м. Львів, вул. Пасічна 72а
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Автоматичні відкатні ворота (розсувні) з металопрофілю


Відкатні ворота
Ціна від: 9 500 грн.

Відкатні ворота є надійної і простої конструкції. Вони прекрасно підходять для огорожі в'їзду заміських ділянок, дач, промислових об'єктів, забезпечуючи простоту використання. Якщо Вам потрібні в'їзні ворота, то відкатні - це найкраще рішення, звичайно, якщо умови дозволяють їх встановити. Справа в тому, що біля воріт консольного типу розмір полотна в півтора рази більше ширини отвору (якраз на величину несучої частини). Але коли ворота відкриті - отвір нічим не обмежений. Все що потрібно - це достатній простір в стороні відкату.

Замовити консультаціюПереваги замовлення в Фабрика.ua


Точні заміри воріт
Безкоштовний прорахунок
Монтаж при потребі

"Vorota.fabryka.ua" пропонує автоматичні відкатні ворота «під ключ»

Відкатні ворота з монтажем і гарантійним обслуговуванням.

Конструкції власного виробництва компанії підходять для установки в приватних будинках, на підприємствах та інших об'єктах. Можливо виготовлення стандартних виробів і металоконструкцій за індивідуальним замовленням.

ВІДКАТНІ ВОРОТА З ПРОФНАСТИЛУ ВІДКАТНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВА

Географія роботи «vorota.fabryka.ua» - Львів і область. На всю продукцію торгової марки надається 5-річна гарантія. Протягом зазначеного терміну здійснюється технічна підтримка і обслуговування співробітниками компанії.

Термін виготовлення виробу визначається складністю проекту. Завдяки постійній наявності на складі комплектуючих і матеріалів, виробництво конструкції займає від 30 днів.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!