Шлагбаум - одне з кращих рішень для обмеження проїзду та / або контролю доступу автомобільного транспорту на територію. Вони прийшли на зміну традиційним ручним аналогам, виграючи у них по зручності і швидкості роботи. Конструкція шлагбаума здатна перекривати проєм різної ширини, при цьому є можливість забезпечити і комфортний рух пішоходів (якщо окремий прохід для людей не передбачений).
Як працює автоматичний шлагбаум?
Шлагбауми мають складову конструкцію. До основних елементів відноситься міцна стійка (тумба) і горизонтальна стріла круглого або прямокутного перерізу. Якщо ширина перекриття в'їзду становить понад 4 метри, то, як правило, для підтримки стріли навпаки тумби розміщується спеціальний упор.
Стійка шлагбаума виготовляється з зносостійких матеріалів. Найчастіше це метал з антикорозійним покриттям. Якщо в звичайних шлагбауми стрілу необхідно піднімати вручну, то в автоматичних цю функцію виконує електродвигун, доповнених гідроприводом або редуктором. Ці компоненти розташовуються в тумбі, а при монтажі необхідно підвести до них електроживлення.
Час підняття стріли зазвичай не перевищує 5 секунд, а конкретна швидкість залежить від її довжини, що використовується двигуном (потужності і типу приводу). Ще однією важливою особливістю такого обладнання виступає хороша помітність стріли незалежно від наявного освітлення. Для цього тут наносять наклейки-відбивачі, покривають поверхню світловідбиваючими фарбами або розміщують додаткове освітлення (LED-підсвічування, лампи).
Шлагбаум може бути інтегрований в систему контролю доступу. В цьому випадку його робота практично повністю автоматизована. В основному ж управляти таким паркувальним обладнанням можна за допомогою:
стаціонарного пульта, внесених кнопок або пульта дистанційного керування (відкриває і закриває стрілу охоронець або інший співробітник);
пропускних карт зі спеціальними зчитувачами (вони надаються клієнтам паркінгу, стоянки, працівникам офісного центру, мешканцям будинку, де реалізований обмежений в'їзд);
спеціального програмного забезпечення.
Як правильно вибрати автоматичний шлагбаум?
Найчастіше при виборі шлагбаума ключовим критерієм для замовника виступає вартість. Такий підхід зрозумілий, але не завжди обґрунтований. Орієнтуватися на ціну варто вже тоді, коли приділено увагу загальній якості і надійності, а також основними характеристиками цього обладнання. Тільки так можна розраховувати на те, що шлагбаум буде в повній мірі справлятися з покладеними завданнями.
Перша рекомендація полягає у виборі продукції перевірених виробників. До їх числа відносяться і всі марки, представлені у нас. Йдеться про шлагбауми Gant, BFT, Nice і Roger Technology. Вони добре себе зарекомендували на ринку, вже перевірені на практиці. Плюс наші клієнти можуть розраховувати на вигідні ціни на це паркувальне обладнання.
До інших важливих критеріїв вибору автоматичного шлагбаума відноситься:
У нас на сайті можна купити шлагбаум за ціною від 12 000 грн. Наші менеджери допоможуть вам обрати потрібний.
Так. Ми пропонуємо придбати шлагбауми на автоматиці, до того ж надаємо консультації та послуги спеціалістів з монтажу.
Слід пам’ятати, що для встановлення шлагбауму потрібен дозвіл органів влади. Також потрібні дозволи мешканців, якщо елемент буде встановлюватися, наприклад, на подвір’ї багатоквартирного будинку. При встановленні рекомендуємо скористатися послугами спеціалістів. Їх послуги можна замовити на нашому сайті.
У нас на сайті представлений широкий вибір воріт, також в асортименті є шлагбауми. Вартість виробів абсолютно доступна, ми забезпечуємо сервісну підтримку та при потребі надаємо консультації.
Пропонуємо клієнтам обрати сучасні паркани та огорожі (Львів) для організації прибудинокової території. Системи огорож виготовлені із збірних панелей, секційні, із оцинкованого дроту та сітки рабиці.
До уваги покупців пропонуються сучасні паркани зі збірних панелей, розсувні ворота, хвіртки, огорожі з оцинкованого дроту.
Металеві огорожі та паркани не вимагають частого догляду, служать довго і надійно. Їх неможливо розламати, розбити або зігнути. Єдине, що може знадобитися - це періодичне фарбування і нанесення антикорозійної речовини на поверхню металу.
Огородження із металу можуть бути виконаними із різних матеріалів та у різний спосіб, до прикладу, вони можуть виготовлятись із використанням сітки “рабиця”, секцій із металевими планками, нержавіючої сталі (“нержавійки”).
Системи металевих парканів можна зустріти будь-де: чи то на приватних ділянках заміських будинків, чи на промислових територіях. Така поширеність цих огорож пояснюється тим, що у них відмінне співвідношення ціни та якості, довгий строк служби, а також нескладна установка.
Переваги: естетичний зовнішній вигляд, збереження огляду території, висока міцність і надійність, великий термін служби, легкий і швидкий монтаж, організація зручного доступу на територію.
Монтаж: установка хвіртки можлива трьома способами - на фланці, з бетонуванням несучого стовпа, з бетонуванням рами хвіртки.
Дизайн: стандартний колір - зелений (RAL 6005), за бажанням замовника калитка для огорожі може бути забарвлена в будь-який інший колір по карті RAL.
Виготовлення: двері виготовляються в стандартних комплектах, а також за індивідуальними розмірами замовника.
Ворота для парканів виготовляються з тих же металевих секцій, що і сама системи огорожі; на вибір пропонується два види конструкцій - зсувні ворота і орні. Ці конструкції входять у систему огородження, доповнюють дизайн та додають функціональності - можливості в'їзду автомобіля.
Різновидів сучасних систем огорож сьогодні багато. Добре зарекомендували себе в плані надійності саме сітки. Вони складаються з панелей (секцій), зварених з оцинкованої сітки з полімерним порошковим покриттям. Комплектуються вони монтажною фурнітурою і стовпчиками, які представляють собою оцинковані профільні труби, мають полімерне покриття.
Панелі огорожі - це високоякісні системи, виготовлені із зварної сітки. Вони мають спеціальні ребра жорсткості у вигляді V-подібного вигину. На панель, виготовлену методом гарячого оцинкування, рівномірно наноситься шар цинку товщиною від 60 до 110 мкм для захисту від корозії, після наноситься шар полімерного покриття.
Рулонні паркани виготовляють із зварної сітки, покритої полімером (ПВХ). Вони застосовуються для огородження спортмайданчиків, автозаправних станцій, промислових об'єктів, супермаркетів, дачних селищ, будинків, заповедників.Рулонні паркани укомплектовані стовпами, пластмасовими кришками-заглушками, кріпленням, фурнітурою для монтажу.
Ціна огорожі у Львові залежать від матеріалу, способу виготовлення, розмірів, захисного покриття, наявності додаткової комплектації.
Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!