Виставкові салони:
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Підбір за параметрами:

Виробники
Скинути фільтр
Виробник:
Doorhan
Результат 1. 18 із 18

Автоматика для воріт

Base price for variant:
Sales price:
Sales price without tax:
Tax amount:
Price / kg:

Автоматика для воріт дозволяє зробити користування гаражними дверима значно зручнішим та комфортнішим. Керування автоматичними воротами стає дистанційним, що дозволяє відкривати та закривати в'їзд на територію чи гараж не виходячи із автомобіля.

Електропривід забезпечує піднімання та опускання воріт автоматично, тому навіть за несприятливих погодних умов власнику автомобіля не доведеться виходити із авто для відкриття проїзду.

Сьогодні можна купити різні типи моторів для гаражних воріт, що дозволяє підібрати фурнітуру, яка підійде саме до Ваших  конструкцій. Таким чином, автоматику можна придбати для таких воріт:

  • секційних;
  • відкатних (розсувних);
  • розпашних.

Характеристики фурнітури для гаражних воріт

Серед багатьох різновидів приводів для гаражних конструкцій великою популярністю користуються системи компанії Doorhan (Дорхан). Виробник пропонує багатофункціональні системи високої якості, які навіть за інтенсивної експлуатації прослужать довгий час.

Основне завдання мотору для воріт полягає у забезпеченні плавного та безшумного відкривання та закривання в'їзду. При цьому, важливою є також безпечність автоматичних конструкцій, яка часто втілена у захисті від падіння полотна (секційні двері), защемлення сторонніх предметів. Захист від защемлення особливо важливий тоді, коли на території можуть потрапити діти.

Надійні системи автоматики виготовляють таким чином, що їм не страшний вплив опадів, перепади вологості та температури, адже автоматичні ворота повинні справно працювати за різних умов. Перевірений виробник надає гарантію на свої електроприводи для гаражів.

Причини купити автоматику для воріт

Основна перевага, яку Ви отримаєте придбавши привід для воріт, це забезпечення дистанційного керування та автоматизація відкривання в'їзду на територію. Тепер Вам не доведеться щоразу виходити та виконувати ці дії вручну. Окрім того, автоматика дозволяє підвищити безпечність гаражних конструкцій.

Якщо Ви хочете купити елекропривід та сумніваєтесь у правильності вибору, зверніться до наших представників за вказаним номером. Вони нададуть вичерпну інформацію по продукції, підрахують точну ціну та допоможуть обрати потрібний пристрій.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!

Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів Відкатні ворота Львів Гаражні ворота львів секційні ворота Львів ковролін Львів міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері