Виставкові салони:
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Розпашні ворота


Розпашні ворота є традиційними і класичними моделями гаражних воріт. Їхня конструкція є простою та перевіреною, стулки відкриваються всередину або назовні отвору. Невибагливість, простота експлуатації, зручність ремонту та обслуговування, прийнятна вартість - все це дало можливість бути найпопулярнішим типом воріт.


двостулкові

Характеристики розпашних воріт

Ціна від: 7 000 грн.

Розпашні автоматичні ворота володіють вдосконаленим виглядом, оснащені електричним приводом. Тільки за допомогою натискання однієї кнопки автоматичні ворота змусять автоматику працювати і справлятися з Вашим завданням. Управління гаражними воротами може здійснюватися як за допомогою стаціонарного, так і дистанційного пульта. Такий спосіб найзручніший, оскільки дозволяє автовласникові прямо з машини відкривати і закривати ворота. Автоматичні ворота розпашного типу мають в своїй комплектації високоякісні петлі, що забезпечує максимальну безшумність і легкість конструкції.

Автоматична система розпашних воріт повинна відповідати вазі воріт, габаритним розмірам, способу прикріплення до опорних стовпів. Найпопулярніші приводи для них - лінійні, їх можна знайти у нашому каталозі.

Замовити консультаціюПереваги замовлення в Фабрика.ua


розмір
Точні заміри воріт
калькулятор
Безкоштовний прорахунок
встановлення
Монтаж при потребі

Переваги розпашних гаражних воріт:

  • - легка і міцна конструкція дозволяє закривати і відкривати в'їзд без особливих зусиль;
  • - високоякісні матеріали забезпечують довгий термін служби;
  • - можливість автоматизованої системи полегшувати використання;
  • - висока стійкість до корозії через безшовне з'єднання полотен;
  • - автоматична система із застосуванням фотоелементів, що забезпечують безпеку робочої зони воріт.

Особливості та дизайн

Розпашні ворота, вартість яких залежить від розміру конструкції, типу управління, матеріалу заповнення щита та додаткових функцій, будуть набагато дешевшими сучасних аналогів. Від місця, де буде знаходитися точка підключення електроприводу, також залежить остаточна ціна розпашних воріт.

Довговічні і надійні конструкції виконуються в різноманітних дизайнерських рішеннях. Вони можуть мати різний стилістичний напрямок, але одне їх буде об'єднувати завжди - це високоякісна конструкція, виконана за сучасними технологіями.

Розсувні конструкції займуть гідне місце у Вашому подвір'ї, вони будуть виглядати солідно і стильно, зустрічаючи Вас і ваших гостей розкішним зовнішнім виглядом. Ми пропонуємо найширший асортимент аксесуарів, колірних рішень і матеріалів для їх оздоблення.


Всі розпашні ворота виготовляються за індивідуальним замовленням із врахуванням потрібних розмірів. Вони можуть бути як одностулковими, так і двостулковими.

Орієнтовні ціни на кожну комплектацію металевих розпашних воріт Ви знайдете на сайті, більш точні розрахунки Вам нададуть наші менеджери.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!

Відкатні ворота Львів - купити, ціна Гаражні ворота львів - купити, ціна секційні ворота Львів - купити, ціна міжкімнатні двері вхідні двері пластикові вікна гаражні ворота Львів відкатні ворота Львів розпашні ворота Львів Відкатні ворота Львів Гаражні ворота львів секційні ворота Львів ковролін Львів міжкімнатні двері вхідні двері гаражні ворота відкатні ворота пластикові вікна паркетна дошка міжкімнатні двері вхідні двері міжкімнатні двері міжкімнатні двері вхідні двері