Гарантія низьких цін

Ефективна операційна структура та маркетингова політика спрямована на якісний і зручний сервіс, дозволяє нам здійснювати продажу за цінами від виробника, без будь-яких націнок. Перевірте це, подивившись наш каталог, якщо Ви знайдете пропозицію дорожче ніж в іншому магазині звертайте до консультантів через замовлення зворотного дзвінка або безпосередньо за телефоном ...

Якісна продукція

У нашому штаті працюють ентузіасти і професіонали своєї справи, і ми дуже уважно ставимося до відбору виробників і класифікацій, працюємо тільки з кращими постачальниками. Ми вже вибрали для Вас сто кращих пропозицій з тисячі можливих на величезному ринку, ми впевнені в їхній якості і тому раді запропонувати їх Вам!

Швидка і зручна купівля

Зручний інтернет-магазин, актуальні фото і опис, інформація про наявність і ціни, кнопка "Купити" і інші способи зв'язку, в тому числі і традиційний дзвінок на багатоканальну лінію. 

Після отримання заявки з Вами менш ніж через 30 хв. зв'яжуться наші фахівці, проконсультують і обговорять всі деталі. Замовлення буде виконано якісно і в зручний для Вас час.

Оплата після доставки

Намагаючись створити кращий сервіс для клієнтів, ми додали безліч можливість оплати замовлення, включаючи оплату після його доставки. Дана послуга поширюється на всі товари. Тепер Ви зможете відчути якість товару до оплати замовлення.

Сервіс та гарантія

При купівлі товару на нашому сайті ми намагаємося забезпечити клієнту максимально зручний сервіс і надати комплекс послуг, всі Ваші побажання щодо замовлення будуть виконані максимально швидко і в строк. Замовлений товар буде відповідати всім вимогам зберігання і транспортування.

Швидка доставка

При купівлі товару на нашому сайті ми намагаємося забезпечити клієнту максимально зручний сервіс і надати комплекс послуг, всі ваші побажання щодо замовлення будуть виконані максимально швидко і в строк. Замовлений товар буде відповідати всім вимогам зберігання і транспортування.

Широкий асортимент

Створюючи магазин для Вас, ми подбали про найширшому виборі для кожного клієнта. Створивши каталог з понад 100 видів і найменувань продукції високої якості.

Зручна оплата

Намагаючись створити кращий сервіс для клієнтів, ми використовуємо кілька варіантів оплати оплати замовлення, наприклад оплата після його доставки чи передоплата за допомогою банківських карт через захищену платіжну систему.

Клуб «Фабрика Ю.А.»
 

Для тих, хто дотримується схожої з нами життєвої позиції, тобто цінує свій час при здійсненні покупок - робить їх вдома :). Участь в клубі "Фабрика Ю.А." дозволяє завжди бути в курсі самих вигідних акцій і пропозицій не тільки в категорії дверей, але і інших категорій проекту. Приєднуйтеся до клубу і отримаєте додаткову знижку вже на першу покупку.

Наверх