Відкатні ворота

Критерій сортування
Show
Сторінка 1 зі 2

Відкатні ворота - краще рішення для організації в'їзду

 Відкатні ворота є надійної і простої конструкції. Вони прекрасно підходять для огорожі в'їзду заміських ділянок, дач, промислових об'єктів, забезпечуючи простоту використання. Якщо Вам потрібні в'їзні ворота, то відкатні - це найкраще рішення, звичайно, якщо умови дозволяють їх встановити. Справа в тому, що біля воріт консольного типу розмір полотна в півтора рази більше ширини отвору (якраз на величину несучої частини). Але коли ворота відкриті - отвір нічим не обмежений. Все що потрібно - це достатній простір в стороні відкату.

 Автоматичні відкатні ворота (розсувні) з металопрофілю

"Vorota.fabryka.ua" пропонує автоматичні відкатні ворота «під ключ»: з монтажем і гарантійним обслуговуванням.

  Конструкції власного виробництва компанії підходять для установки в приватних будинках, на підприємствах та інших об'єктах. Можливо виготовлення стандартних виробів і металоконструкцій за індивідуальним замовленням.

Відкатні ворота з профнастилу відкатні ворота для підприємства відкатні ворота для дачі

Географія роботи «vorota.fabryka.ua» - Львів і область. На всю продукцію торгової марки надається 5-річна гарантія. Протягом зазначеного терміну здійснюється технічна підтримка і обслуговування співробітниками компанії.

Термін виготовлення виробу визначається складністю проекту. Завдяки постійній наявності на складі комплектуючих і матеріалів, виробництво конструкції займає від 30 днів.

 

Наверх двері Львів вхідні двері Львів