Швидкісні рулонні ворота

Швидкісні рулонні ворота

Полотно швидкісних рулонних воріт виготовляється з міцного поліестеру (700-1700 г / м²) з прозорими вставками, що відкривають огляд простору за воротами.

 •  

    Полотно швидкісних рулонних воріт виготовляється з міцного поліестеру (700-1700 г / м²) з прозорими вставками, що відкривають огляд простору за воротами. Вони відрізняються високою пропускною здатністю при мінімальних теплових втратах. Завдяки високій швидкості роботи воріт, навіть при великій інтенсивності їх використання, максимально зберігається необхідний мікроклімат приміщення. Можливість регулювання швидкості відкривання / закривання воріт в широкому діапазоні дозволяє точно налаштувати їх роботу згідно всім необхідним вимогам. Конструкція полотна воріт не має жорстких елементів, що забезпечує безпеку експлуатації. Ворота мають функцію «самовідновлення»: якщо полотно воріт виходить з направляючих (наприклад, в разі удару автонавантажувачем), дана система повертає полотно в направляючих при наступному циклі.

  Каркас і короба воріт DynamicRoll виготовляються з оцинкованої сталі, опціонально можуть бути виконані з нержавіючої сталі і пофарбовані в різні кольори по карті RAL. Модульність конструкції дозволяє легко замінювати окремі елементи воріт.

   

  Компанія DoorHan пропонує шість моделей швидкісних воріт DynamicRoll, які відрізняються цільовим призначенням:

  DynamicRoll Easy - для установки всередині будівель;

  DynamicRoll Basis - для установки всередині будівель;

  DynamicRoll Plus - для установки зовні і всередині будівель;

  DynamicRoll Food - для установки в приміщеннях харчової промисловості;

  DynamicRoll Frigo 2 - для установки в морозильних камерах;

   

  DynamicRoll CB - для установки в чистих приміщеннях з контрольованим середовищем.

Будь ласка Увійдіть, щоб написати відгук.
Наверх двері Львів вхідні двері Львів