Промислові секційні ворота ISD 01 розмір 4000 мм. х 4000 мм.

Промислові секційні ворота ISD 01 розмір 4000 мм. х 4000 мм.

Ціна
Ціна: 33621 грн.

Термін виготовлення : 14 робочих днів
Тип : Ворота промислові ISD

Опис

 Промислові секційні ворота «DoorHan» серії ISD-01 спеціально розроблені для застосування на промислових об'єктах, завдяки чому вони здатні витримувати великі експлуатаційні навантаження. Ворота виготовляються з сендвіч-панелей, які складаються з двох оцинкованих сталевих листів, заповнених пінополіуретаном. Торсійний механізм воріт розрахований на інтенсивну експлуатацію і витримує від 50 до 100 тисяч циклів відкривання / закривання, а два сталевих троса мають семиразовий запас міцності. Торсійний механізм, який застосовується для врівноваження полотна воріт, може встановлюватися за допомогою системи Quick Fix , яка є унікальною розробкою компанії «DoorHan» - вона дозволяє максимально прискорити час монтажу (в 4 рази в порівнянні з аналогами, пропонованими на ринку воріт).

Спеціальна конструкція сендвіч-панелей забезпечує термо-та звукоізоляцію воріт, а використовувана по периметру полотна система ущільнювачів робить їх герметичними. Установка на ворота термостійкого нижнього профілю з застосуванням технології  Т-bridge найбільш ефективно перешкоджає проникненню холоду в приміщення. 

Промислові секційні ворота «DoorHan» безпечні в експлуатації, незалежно від інтенсивності використання. Це забезпечується за рахунок застосування в їх конструкції спеціальних пристроїв від розриву тросів і пружин. Механізм захисту від розриву троса, обладнаний захисним кожухом, встановлюється в якості нижнього кронштейна на полотно. У разі виходу з ладу троса, механізм зупиняє рух полотна воріт, фіксуючи у направляючу . Така багаторівнева система безпеки, а також пристрій від розриву пружини запобігає падінню полотна воріт. 
Для природного освітлення і огляду внутрішнього простору приміщення, ворота виконуються комбінованими з сендвіч-панелей і панорамних секцій серії ISD-02.

Характеристика

 • ВИСОКИЙ РІВЕНЬ ТЕРМОІЗОЛЯЦІЇ.

  Промислові ворота ISD01 застосовуються для термоізоляції приміщень з високою інтенсивністю використання. 

  ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ.

  Завдяки високим експлуатаційним якостям ворота «DoorHan» є оптимальним рішенням для будь-яких об'єктів. елегантний зовнішній вигляд Незважаючи на те, що серія призначена для промислового застосування, вона володіє широким вибором дазайна. 

  БЕЗПЕКА.

  Багаторівнева система безпеки включає: пристрої захисту від обриву пружини і від розриву троса, які захищають полотно від ненавмисного падіння. 

  НАДІЙНІСТЬ. 

  Використання посилених комплектуючих забезпечує підвищену надійність конструкції в процесі експлуатації. 

  Стандартна комплектація:

  - полотно;

  - пружинний механізм (до 25000 циклів відкривання / закривання);

  - пристрої захисту від розриву пружини та обриву троса;

  - гумові буфери або амортизатори (залежно від вибору конструкції);

  - ручка;

  - засувка;

  - пакет документації.

  Додатково:

  - СП21 До 50 000 циклів 3%;

  - СП22 До 75 000 циклів 5%;

  - СП23 До 100 000 циклів 7%;

  - націнка за типи підйому;

  - автоматика;

  - пружинний механізм (розрахованим на 50000, 75000 і 100000 циклів;

  - опціональний пристрій захисту від обриву троса;

  - ригельний замок;

  - ручний ланцюговий привід;

  - вікна;

  - двері.

Відео-огляд

Будь ласка Увійдіть, щоб написати відгук.
Наверх двері Львів вхідні двері Львів