Промислові ворота

Критерій сортування
Show
Сторінка 1 зі 2

 Промислові ворота Львів

  Промислові секційні ворота застосовуються в складських комплексах, автомийках, депо і ангарах, тобто там, де є великі отвори, а також там, де в 10-ки разів більше число циклів закриття-відкриття в день, ніж у типових воріт. У кожного з цих об'єктів своя специфіка роботи, але існуючий зараз на ринку вибір промислових воріт повністю покриває цей попит. Наприклад, швидкісні промислові ворота. Такі ворота виготовлені на основі пластикового матеріалу за схемою рулонного підйому, повністю виправдовують назву швидкісних, піднімаючись до 2,7 метрів в одну секунду. Це відмінне рішення для термінальних і складських комплексів з великим оборотом вантажу, де з певних причин немає можливості постійно протягом робочого часу тримати проріз у відкритому положенні (наприклад, фармацевтична або хімічне виробництва).

   До речі, незважаючи на гадану "хисткість", практично всі ворота даного типу мають закладене конструктивно автоматичне відновлення. Тобто, якщо раптом автоматика підйому не спрацює, а при зіткненні полотно воріт вилетить з напрямних, то досить буде просто підняти ворота до кінця, і знову опустити, і ворота самі стануть на своє місце.

  Якщо ми маємо справу зі складом або просто приміщенням, де потрібна підвищена теплоізоляція, то тут є цілих 2 варіанти промислових воріт - секційні з ущільненої теплоізоляцією, і рулонні з вертикальним підйомом. Такі промислові ворота піднімаються вертикально вгору по напрямних.

  Промислові ворота «Doorhan» можливо встановити практично на всіх промислових об'єктах з будь-якими особливостями прорізів.

  Нові промислові ворота ISD01 - це гармонійне поєднання доступної ціни, високої безпеки і незмінної якості конструкції «Doorhan». Промислові ворота ISD01 відрізняються товщиною сандвіч-панелі. Це нові ворота в середньому ціновому сегменті. Мають підвищену системою безпеки, яка вже включена в базову комплектацію воріт. Для поліпшення теплоізоляційних властивостей кутові стійки монтуються за отвором. Також серію ISD01 відрізняє виконання кронштейнів і проміжних петель з оцинкованої сталі.

Наверх двері Львів вхідні двері Львів