Виставкові салони:
м. Львів, вул. Пасічна 72а
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Системи огородження Львів


Все про сучасні системи огородження

До уваги покупців пропонуються сучасні паркани зі збірних панелей, розсувні ворота, хвіртки, огорожі з оцинкованого дроту.

Огорожі

Огорожі з металу. Один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення міцних огорож.

Металеві паркани неможливо розламати, розбити або зігнути.

Металеві огорожі не вимагають частого догляду, служать довго і надійно.

Єдине, що може знадобитися - це періодична фарбування і нанесення антикорозійного речовини на поверхню металу.


Калітки

Переваги: естетичний зовнішній вигляд, збереження огляду огородженій території, висока міцність і надійність, великий термін служби, легкий і швидкий монтаж.

Монтаж: установка хвіртки можлива трьома способами - на фланці, з бетонуванням несе стовпа, з бетонуванням рами хвіртки.

Дизайн: стандартний колір хвіртки - зелений (RAL 6005), за бажанням замовника хвіртка може бути забарвлена в будь-який інший колір по карті RAL.

Виготовлення: двері виготовляються в стандартних комплектах , а також за індивідуальними розмірами замовника.


Ворота

Ворота виготовляються з тих же металевих секцій, що і системи огорож; на вибір пропонується два види конструкцій - зсувні ворота і орні.
Різновидів сучасних систем огорож сьогодні багато. Добре зарекомендували себе в плані надійності та сітки. Такі системи огорож складаються з панелей, зварених з оцинкованої сітки з полімерним порошковим покриттям. Комплектуються вони монтажної фурнітурою і стовпчиками, які представляють собою оцинковані профільні труби, мають полімерне покриття.


Види огорож з сітки


Панелі огорожі - це високоякісні системи, виготовлені з зварної сітки. Вони мають спеціальні ребра жорсткості у вигляді V-образного вигину. На панель, виготовлену методом гарячого оцинкування, рівномірно наноситься шар цинку товщиною від 60 до 110 мкм для захисту від корозії, після наносмітся шар полімерного покриття.

Рулонні паркани виготовляються з зварної сітки оцинкованої і покритою полімером (ПВХ). Вони застосовуються для огородження спортмайданчиків, автозаправних станцій, промислових об'єктів, супермаркетів, дачних селищ, будинків, заповедніков.Рулонние огорожі укомплектовані стовпами, пластмасовими кришками-заглушками, кріпленням, фурнітурою для монтажу.

Всі зварні паркани діляться на два види за своїм способом виробництва.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!