Підйомні столи

Підйомні столи

Сучасні гідравлічні підйомні столи застосовуються в різних сферах діяльності як промислової, так і побутової, забезпечуючи підйом і опускання вантажів на різні рівні.

  • Використання підйомних столів дозволяє виконувати вертикальні перевантажувальні операції максимально швидко. Підйомні столи надійні в експлуатації і прості в технічному обслуговуванні.

    Підйомний стіл являє собою фіксований піднімальний пристрій, призначений для переміщення предметів при організації вантажного сполучення між різними рівнями приміщень. Підйомні столи можуть використовуватися для підйому / опускання автомобілів на стоянках, на виробничих лініях для подачі матеріалів на рівень подають пристроїв, а також в якості альтернативи вантажного ліфта в приміщенні або стаціонарної рампи для завантаження / розвантаження вантажних машин.

    Гідростанція підйомного столу може розміщуватися або всередині нього на підставі, або зовні. Управління роботою підйомного столу здійснюється з переносного кнопкового пульта (система управління на 24 В).

    Підйомні столи забезпечені рамкою і клапанами безпеки, а також механічними упорами. Рамка безпеки розташована по всьому периметру кришки і призначена для миттєвої зупинки підйомного столу в разі, якщо верхня кришка столу зустрічається з якою-небудь перешкодою. Ця система безпеки забезпечує захист персоналу від травм, що особливо актуально при установці підйомного столу. У кожен підйомний циліндр вбудований клапан безпеки, який в разі розриву гідравлічних шлангів опустить стіл зі швидкістю, що не перевищує 0,15 м / с. Також стіл має відкидні упори, які використовуються при технічному обслуговуванні столу.

 

Будь ласка Увійдіть, щоб написати відгук.
Наверх