Виставкові салони:
м. Львів, вул. Пасічна 72а
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Гаражні двері Львів


Виготовлення: двері виготовляються в стандартних комплектах, а також за індивідуальними розмірами замовника.


Ворота секційні з пружини розтягування RSD 02

Переваги: висока міцність конструкції ; оптимальне співвідношення ціни і якості ; легкість і зручність монтажу.

Особливості конструкції: полотно з сендвіч - панелей , окантоване екструдованим алюмінієвим профілем.

Дизайн: для виготовлення гаражних дверей доступні всі кольори і варіанти сендвіч - панелей DoorHan , а також Premium - облицювання алюмінієвими профілями « під дерево ».

Замовити консультаціюПереваги замовлення в Фабрика.ua


Точні заміри воріт
Безкоштовний прорахунок
Монтаж при потребі

Матеріалом для виробництва секційних воріт служить оцинкована сталь з полімерним покриттям, яке захищає метал від механічних пошкоджень і атмосферного впливу. Відстань, яке знаходиться між стінками сталі, заповнене пінополіуретаном дуже високої щільності. Гаражні ворота цієї моделі мають значну жорсткість, що дозволяє конструювати їх величезну ширину до 5 м. Товщина секції для стандартної серії Classic складає 45 мм.

Новинка від виробника секційних воріт Львів - це серія гаражних воріт RSD. Основна перевага нової серії - економічність і цінова доступність. Це стало можливим за рахунок зменшення товщини сендвіч-панелі до 40 мм не на шкоду якості і міцності виробів. Нові ворота RSD відрізняються надійними характеристиками: фурнітурою з оцинкованої сталі, відповідністю стандартам безпеки, а також унікальною можливістю перекрити отвір більше замовленого завдяки використанню в конструкції на щільники і кутових стійок.


СЕКЦІЙНІ ГАРАЖНІ ВОРОТА - РОЗМІРИ ТА КОНСТРУКЦІЇ

Ворота збираються в секції з окремих панелей, виготовлених з оцинкованої сталі. Окремо можна замовити опцію - антикорозійне покриття. Максимальну теплоізоляцію панелей надає наповнення пінополіуретаном. Він же забезпечує і необхідну жорсткість конструкції.

Максимальний розмір конструкції становить 3000 мм по висоті. По ширині їх максимальний розмір 5000 мм. Зазвичай товщина панелей варіюється від 20 до 45 мм у різних виробників. Якщо у вашому гаражі планується опалення, має сенс поставити більш товсте полотно. Якщо ж гараж холодний, то цілком достатньо тонкого полотна 20 мм, що дозволить заощадити на вартості гаражних воріт.

При відкриванні, панелі (секції) по напрямних рухаються вертикально вгору і переходять в горизонтальне положення, де і займають місце під стелею гаража. Тому часто вони називаються підйомно-секційними.

Наведемо приклад пристрою секційних гаражних воріт Doorhan з системою пружин розтягування, серії RSD.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!