Гаражні ворота Львів

Критерій сортування
Show

Автоматичні секційні гаражні ворота Львів

Все про секційні гаражні ворота

  Існує кілька видів воріт в гараж, а саме: автоматичні розсувні, відкатні, підйомно-секційні, евроворота, секційні і т. П. Зараз мова піде про останні, тобто про секційні гаражні ворота Львів. Ці конструкції створені спеціально для гаражів, складів, боксів. Вони чудово впишуться в інтер'єр вашого гаража або будинку, при цьому перетворять його зовнішній вигляд.

  Матеріалом для виробництва секційних воріт служить оцинкована сталь з полімерним покриттям, яке захищає метал від механічних пошкоджень і атмосферного впливу. Відстань, яке знаходиться між стінками сталі, заповнене пінополіуретаном дуже високої щільності. Гаражні ворота цієї моделі мають значну жорсткість, що дозволяє конструювати їх величезну ширину до 5 м. Товщина секції для стандартної серії Classic складає 45 мм.

  Новинка від виробника секційних воріт Львів - це серія гаражних воріт RSD. Основна перевага нової серії - економічність і цінова доступність. Це стало можливим за рахунок зменшення товщини сендвіч-панелі до 40 мм не на шкоду якості і міцності виробів. Нові ворота RSD відрізняються надійними характеристиками: фурнітурою з оцинкованої сталі, відповідністю стандартам безпеки, а також унікальною можливістю перекрити отвір більше замовленого завдяки використанню в конструкції на щільники і кутових стійок.

 Секційні гаражні ворота - розміри та конструкції

  Ворота збираються в секції з окремих панелей, виготовлених з оцинкованої сталі. Окремо можна замовити опцію - антикорозійне покриття. Максимальну теплоізоляцію панелей надає наповнення пінополіуретаном. Він же забезпечує і необхідну жорсткість конструкції.

  Максимальний розмір конструкції становить 3000 мм по висоті. По ширині їх максимальний розмір 5000 мм. Зазвичай товщина панелей варіюється від 20 до 45 мм у різних виробників. Якщо у вашому гаражі планується опалення, має сенс поставити більш товсте полотно. Якщо ж гараж холодний, то цілком достатньо тонкого полотна 20 мм, що дозволить заощадити на вартості гаражних воріт.

  При відкриванні, панелі (секції) по напрямних рухаються вертикально вгору і переходять в горизонтальне положення, де і займають місце під стелею гаража. Тому часто вони називаються підйомно-секційними.

Наведемо приклад пристрою секційних гаражних воріт Doorhan з системою пружин розтягування, серії RSD.

Автоматичні секційні гаражні ворота

 

  1) Пружини розтягання (пружина в пружині) - гарантія безпечної експлуатації воріт. При обриві будь-якої пружини виключений її відскок

  2) Підйомні регульовані роликові кронштейни забезпечують хороше прилягання полотна до отвору - додаткова теплоізоляція.

  3) Можливість регулювання ступеня натягу пружин як при монтажі, так і під час експлуатації воріт в майбутньому.

  4) Приховане розташування кінцевих профілів - тепер верхній і нижній профілі приховані від очей, що виглядає більш естетично. 

Управління гаражними воротами

  Управління може бути як ручним, так і автоматичним. Автоматичний привід - це також надійна і зручна система замикання. Конструкція може управлятися за допомогою ключа-таблетки, кодового пристрою звірення відбитків пальців, дистанційно за допомогою пульта.

 

Наверх двері Львів вхідні двері Львів