Виставкові салони:
м. Львів, вул. Пасічна 72а
м. Львів, вул. Городоцька 235
м. Червоноград, вул. Степана Б. 7
Контактні телефони:

Оплата та доставка Фабрика воріт


Ефективна операційна структура та маркетингова політика спрямована на якісний і зручний сервіс, дозволяє нам здійснювати продажу за цінами від виробника, без будь-яких націнок. Перевірте це, подивившись наш каталог, якщо Ви знайдете пропозицію дорожче ніж в іншому магазині звертайте до консультантів через замовлення зворотного дзвінка або безпосередньо за телефоном.

1. Швидка доставка

При купівлі товару на нашому сайті ми забезпечуємо доставку замовлень максимально швидко і в термін. Замовлений товар буде відповідати всім вимогам зберігання і транспортування.

Замовити консультацію
2. Оплата після доставки

У вас є безліч можливостей оплати замовлення, включаючи оплату після його доставки. Дана послуга поширюється на всі товари. Тепер Ви зможете відчути якість товару до оплати замовлення.

Замовити консультацію
3. Зручна електронна оплата

Намагаючись створити кращий сервіс для клієнтів, ми використовуємо кілька варіантів оплати оплати замовлення, наприклад передоплата за допомогою банківських карт через захищену платіжну систему.

Замовити консультацію

Клуб Фабрика.UA


Для тих, хто дотримується схожої з нами життєвої позиції, тобто цінує свій час при здійсненні покупок - робить їх вдома :). Участь в клубі "Фабрика Ю.А." дозволяє завжди бути в курсі самих вигідних акцій і пропозицій не тільки в категорії дверей, але і інших категорій проекту. Приєднуйтеся до клубу і отримаєте додаткову знижку вже на першу покупку.

Купити ворота у Львові

Інтернет-магазин
гаражних, секційних,
відкатних воріт!