Автоматика для розпашних воріт

Критерій сортування
Show

Автоматику для розпашних воріт ціна

  Перш, ніж купувати обладнання, варто визначитися, які додаткові функції можуть вам знадобитися, наскільки інтенсивно експлуатуються ворота, який їхній розмір і вага.

Сучасний електромеханічний привід для розпашних воріт, як правило, може бути оснащений блоком управління з додатковим набором функцій, що підвищують зручність і безпеку експлуатації воріт.

До таких функцій відноситься система авто стоп, що зупиняє рух стулок, якщо на їх шляху зустрічається перешкода, сигнальні лампи і фотоелементи.

Крім того, приводи для розпашних воріт бувають промисловими і побутовими, і якщо перші розраховані на інтенсивну експлуатацію, то другі припускають куди менші навантаження, але і коштують відчутно дешевше.

Щоб комплект автоматики для розпашних воріт радував Вас довгою і безперебійною роботою, всі ці моменти обов'язково потрібно враховувати.

Фахівці компанії vorota.fabryka.ua завжди раді допомогти у виборі, надавши компетентну консультацію з питань вибору та встановлення обладнання.

Ми не просто продаємо обладнання - наші майстри встановлять і налаштують автоматичні приводи для розпашних воріт, виконають всі види гарантійного та післягарантійного обслуговування.

Будучи офіційним дилером провідних європейських виробників комплексних систем безпеки, ми надаємо оперативне і якісне сервісне обслуговування.

Наш бізнес - продаж автоматики для розпашних воріт, ми знаємо про це обладнанні все, і готові запропонувати кращі моделі за мінімальними у Львові цінами.

Звертаючись до нас, ви економите не тільки кошти, а й час, адже оформлення замовлення через сайт займає всього пару хвилин.

А найширший вибір - у нас представлена автоматика для воріт всіх відомих європейських виробників - дозволить без зусиль підібрати оптимальний варіант.

На все обладнання надається офіційна гарантія від виробника.

Ми оперативно доставимо електроприводи для розгорнутих воріт по Львову, області і всієї України - за допомогою транспортної компанії, доставка до якої по м Львові здійснюється абсолютно безкоштовно!

Наші менеджери готові відповісти на будь-які питання, що стосуються модельного ряду, умов доставки або сервісного обслуговування - просто зателефонуйте нам, або замовте зворотний дзвінок, скориставшись формою на сайті.

Наверх двері Львів вхідні двері Львів