Комплект вального приводу «SHAFT-30KIT»

Комплект вального приводу «SHAFT-60KIT»

Ціна
Ціна: 9369 грн.

Термін виготовлення : Під замовлення
Тип : Автоматика промислових воріт
Виробник: ТМ «DoorHan» (Чехія)

Опис

Застосування: привід «SHAFT-60KIT» встановлюється на промислові секційні ворота площею до 28 м².

Переваги: високий клас захисту IP65; спеціальні ребра охолодження на корпусі приводу виключають вихід з ладу внаслідок перегрівання; редуктор занурений в "масляну ванну", що дозволяє йому витримувати великі експлуатаційні навантаження; у плату приводу «SHAFT-60KIT» вбудований приймач для можливості дистанційного керування (запис до 60 пультів).

Монтаж: усі необхідні електричні підключення вже зроблені на заводі-виробнику, що істотно полегшує введення приводу в експлуатацію і скорочує час монтажу.

Дизайн: корпус виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву і надійно захищає усі механічні і електричні частини від негативних дій зовнішнього середовища.

Характеристика

 • Особливості:
   - Корпус з міцного алюмінієвого сплаву.
   - У разі довготривалого відключення електроенергії, ворота легко відкриваються і закриваються вручну за допомогою ланцюга.
   - Механічний кінцевий вимикач зі спрощеною системою настройки крайніх положень воріт.
   - Легко підключаються зємні клеми.
   - Перед відвантаженням зі складу всі приводи «DoorHan»  проходять перевірку якості за більш, ніж 15 параметрами.
   - Завдяки вбудованому блоку управління привід має компактну форму і мінімальна кількість виступаючих деталей.
   - У разі короткочасного відключення електроенергії аварійний ручний розчіплювач дозволяє відкривати або закривати ворота вручну.
   - Вбудований блок управління з вбудованим приймачем.
   - Додаткова ланцюгова передача дозволяє в 1,5 рази збільшити крутний момент приводу і, відповідно, максимально допустиму площу воріт.
   - Для забезпечення максимальної безпеки при експлуатації воріт до блоку управління приводом можна підключити фотоелементи «DoorHan».
  Усі комплектуючі приводів зроблені з матеріалів, відповідних директиві 2002/95 / EC (RoHS), що обмежує вміст шкідливих речовин.
  Зовнішній вигляд і конструкція:
   - Приводи виготовлені із застосуванням технології «масляна ванна», при якій редуктор занурений у рідке мастило. Така технологія дозволяє приводам «SHAFT» витримувати великі експлуатаційні навантаження. За рахунок рідкого морозостійкого масла, залитого в корпус приводів, забезпечуються високі показники тепловіддачі двигуна, що значно продовжує термін їх служби. Завдяки цій технології приводи мають низьким рівнем шуму і відсутністю вібрації при роботі, підвищеним ККД, плавністю ходу і високою інтенсивністю використання (до 65%).
  - Високий рівень тепловіддачі двигуна обумовлений також конструкцією корпусу приводу, який забезпечений великою кількістю ребер охолодження. Сукупність даних рішень виключає вихід з ладу приводу внаслідок перегріву.
   - Для відкриття і закриття воріт при відсутності електроенергії передбачений ланцюгової редуктор.
   - У разі довготривалого відключення електроенергії, редуктор можна розблокувати, повернувши важіль розчеплювача, що дозволить відкривати і закривати ворота вручну.
   - Завдяки вбудованому блоку управління привід має компактні розміри. Всі необхідні електричні підключення зроблені на етапі виробництва, що істотно полегшує введення приводу в експлуатацію і скорочує час монтажу.
   - Крайні положення воріт налаштовуються за допомогою кінцевих вимикачів кулачкового типу, регулювання яких здійснюється шестигранником. Конструкція кулачків передбачає можливість грубої і точної настройки.
   - Для забезпечення максимальної безпеки в кожному кінцевому положенні використовуються два мікровимикача, один з яких є основним, а інший - дублюючим.
   - У блоці кінцевих вимикачів передбачена окрема клема для підключення світлофора без використання додаткового блоку управління і окремий кулачок, відповідальний за відображення поточного положення воріт.
   - При відсутності можливості монтажу приводу безпосередньо на вал, він може бути встановлений через додаткову ланцюгову передачу з відношенням 1: 1 або 1: 1,5 для збільшення крутного моменту.
   - Для ідентифікації приводу в період гарантійного обслуговування, на корпусі розташована спеціальне маркування - індивідуальний код приводу для швидкого визначення дати виробництва, часу і місця продажу, номери гарантійного талона. Наявність даної інформації допомагає істотно скоротити стандартні терміни виконання гарантійних зобов'язань.
   - Вальні приводи «SHAFT» поставляються в комплекті з трьохпозиційним постом управління. Спеціально розроблена конструкція і розмір кнопок забезпечують максимальну точність натискання, що дозволяє використовувати даний пост в промислових цілях.
   - Ланцюг редуктора виконана з високоякісної сталі з оцинкуванням товщиною більше 12 мкм. Всі ланки зварні, що забезпечує підвищену надійність і довговічність. Ланцюг поставляється в комплекті з приводом довжиною 8 м (Shaft-30/50/60) і 12 м (Shaft-120).
  Корпуси приводів, виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву, надійно захищають всі механічні та електричні частини від негативних впливів навколишнього середовища (клас захисту - IP44). 
  Всі приводи проходять багатоступеневу перевірку перед відвантаженням зі складу. Механічні й електронні частини приводу перевіряються на спеціальному випробувальному стенді більш ніж по 15 критеріям на відповідність встановленим параметрам, в обстановці, максимально наближеній до умов експлуатації. 
Будь ласка Увійдіть, щоб написати відгук.
Наверх