Комплект вального приводу «SHAFT-30KIT»

Комплект вального приводу «SHAFT-30KIT»

Ціна
Ціна: 8567 грн.

Термін виготовлення : Під замовлення
Тип : Автоматика промислових воріт
Виробник: ТМ «DoorHan» (Чехія)

Опис

Застосування: привід «SHAFT-30KIT» встановлюється на промислові секційні ворота площею до 18 м².

Переваги: високий клас захисту IP65; спеціальні ребра охолодження на корпусі приводу виключають вихід з ладу внаслідок перегрівання; редуктор занурений в "масляну ванну", що дозволяє йому витримувати великі експлуатаційні навантаження; у плату приводу «SHAFT-30KIT» вбудований приймач для можливості дистанційного керування (запис до 60 пультів).

Монтаж: усі необхідні електричні підключення вже зроблені на заводі-виробнику, що істотно полегшує введення приводу в експлуатацію і скорочує час монтажу.

 

Дизайн: корпус виготовлений з міцного алюмінієвого сплаву і надійно захищає усі механічні і електричні частини від негативних дій зовнішнього середовища.

Характеристика

 • Технічні характеристики:
  Електропривод «SHAFT-30KIT» встановлюється на промислові та протипожежні секційні ворота площею до 18 м². 
  Електромеханічні приводи серії «SHAFT» призначені для автоматизації збалансованих промислових секційних воріт. 
  Вони складаються з електродвигуна і механічного мотор-редуктора в «масляній ванні», які розташовані в єдиному корпусі. До вбудованому блоку управління підключається трипозиційний пост управління. У становленнЯ електроприводів можлива безпосередньо на валу або через проміжну ланцюгову передачу. 
  Самоблокується мотор-редуктор забезпечує механічне блокування валу воріт у випадку, якщо двигун не працює. Аварійний ручної расцепитель дозволяє відкривати або закривати ворота вручну в разі короткочасного відключення електроенергії. 
  Приводи відрізняються надійністю, ергономічним дизайном і адаптацією до Українських умов експлуатації. Широкий діапазон робочих температур - від -20 до +55 ° C, робить можливим використання приводу в різних кліматичних поясах. 
  Особливості:
   - Корпус з міцного алюмінієвого сплаву.
   - У разі довготривалого відключення електроенергії, ворота легко відкриваються і закриваються вручну за допомогою ланцюга.
   - Механічний кінцевий вимикач зі спрощеною системою настройки крайніх положень воріт.
   - Легко підключаються зємні клеми.
   - Перед відвантаженням зі складу всі приводи «DoorHan»  проходять перевірку якості за більш, ніж 15 параметрами.
   - Завдяки вбудованому блоку управління привід має компактну форму і мінімальна кількість виступаючих деталей.
   - У разі короткочасного відключення електроенергії аварійний ручний розчіплювач дозволяє відкривати або закривати ворота вручну.
   - Вбудований блок управління з вбудованим приймачем (для Shaft 30/45).
   - Додаткова ланцюгова передача дозволяє в 1,5 рази збільшити крутний момент приводу і, відповідно, максимально допустиму площу воріт.
   - Для забезпечення максимальної безпеки при експлуатації воріт до блоку управління приводом можна підключити фотоелементи «DoorHan».
  Усі комплектуючі приводів зроблені з матеріалів, відповідних директиві 2002/95 / EC (RoHS), що обмежує вміст шкідливих речовин.
Будь ласка Увійдіть, щоб написати відгук.
Наверх