Шлагбауми

Критерій сортування
Show

Автоматичні шлагбауми

 Шлагбаум один з найпопулярніших пристроїв обмеження проїзду і складається з двох основних елементів, це тумба шлагбаума (містить в собі редуктор і блок управління) і рухливий елемент стріла (як правило алюмінієвий профіль, круглого, овального або квадратного перетину).

Типи шлагбаумів

Розглянемо які бувають шлагбауми. Вони можуть класифікуватися за типом застосовуваного редуктора:

Електромеханічні - це найбільш популярний варіант, відмітними особливостями якого є висока надійність і простота в обслуговуванні, відносно невисока ціна.

Гідравлічні, менш поширені і застосовуються на об'єктах з дуже високою інтенсивністю, але вимагають регулярного обслуговування. Ціна на шлагбауми з гідравлічним приводом, як правило, вище.

Також шлагбауми розрізняються по довжині стріли, найбільш популярні 4-х метрові шлагбауми (стрілу можна вкорочувати при необхідності). Якщо ж у вас проїзд досить широкий, то застосовуються 6-ти, 8-ми, 9-ти і навіть 12-метрові моделі. Ну і нарешті шлагбауми бувають для стандартних умов експлуатації і для роботи в умовах підвищеної інтенсивності (промислові шлагбауми).

Управління шлагбаумом

Тепер розглянемо способи управління шлагбаумом.

 Управління за допомогою кнопкової панелі, в цьому варіанті від шлагбаума до посту охорони тягнеться керуючий кабель, який підключається до кнопкової панелі. Управління шлагбаумом здійснюється шляхом натискання на кнопку.

 Радіоуправління, це один з найпопулярніших методів управління шлагбаумом. При цьому блок управління шлагбаума оснащується радіоприймачем в пам'ять якого записується потрібну кількість пультів. Управління відбувається шляхом натискання на кнопку дистанційного пульта.

 Управління з контролера системи СКД (системи контролю доступу). В даному випадку шлагбаум є частиною загальної системи доступу простіше кажучи це відбувається так - людина прикладає картку до зчитувача і якщо для даної картки доступ відкритий, то від контролера йде сигнал до блоку управління шлагбаумом і шлагбаум відкривається.

Підключення шлагбаума

Підключення електроживлення для шлагбаума можливо здійснити декількома способами.

Перший найбільш простий, прокладка кабелю живлення відкритим способом це по стіні будівлі в гофра-трубі, або прокладка «повітрям».

Другий не менш популярний це закритим спосіб укладання кабелю в землю, грунт, асфальт, бетон, але вже в трубі ПНД (поліетиленова низького тиску).

Так само шлагбаум можна оснастити резервним (аварійним) харчуванням, яке використовують виключно для відкриття шлагбаума для вільного проїзду при відсутності зовнішнього джерела живлення.

Де купити шлагбаум?

 Ви можете купити шлагбаум в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими цінами. Так само ви можете замовити автоматичний шлагбаум з установкою у Львові, ціни уточнйте у наших фахівців.

Ми пропонуємо монтаж і установку шлагбаумів з гарантійним технічним обслуговуванням, так само ми можемо проводити і пост гарантійне обслуговування на договірній основі.

Скільки часу потрібно, щоб встановити шлагбаум?

Монтаж шлагбаума досить трудомістка процедура, що вимагає певної кваліфікації, тому її краще довірити професіоналам. Фахівці нашої компанії мають великий досвід установки шлагбаумів і займаються цим вже більше 10-ти років.

Установка шлагбаума проходить в два етапи:

Перший етап - це підготовка фундаменту, на цьому етапі проводиться виїмка грунту до необхідної глибини, робиться опалубка, встановлюється каркас металевого підстави шлагбаума і заливається цементним розчином. 

Другий етап - це установка тумби шлагбаума на підготовлений фундамент, навішування стріли і настройка шлагбаума, тобто правильної його роботи.

Роботи з прокладання живильного і керуючого кабелю можуть проводитися як на першому, так і на другому етапі.

До шлагбаума також можна підібрати додаткове обладнання, таке як: радіоуправління (радіоприймач, пульти, антену), елементи безпеки (сигнальну лампу, світлофор, дюралайт, фотоелементи).

Пам'ятайте, що - установка шлагбаума некваліфікованими монтажниками може привести до виходу з ладу шлагбаума. Остерігайтеся підробок.

Неправильна експлуатація шлагбаума може привести до його поломки, і як наслідок це зламана стріла, або редуктор шлагбаума, в якому найчастіше, головною поломкою є пластикова (капронова) передавальна шестерня, яка веде в рух шків, на якому і кріпиться стріла. Ремонт шлагбаума при даній поломки полягає в заміні шестерні, на нову. При більш серйозної поломки - редуктор змінюється повністю.

 
Наверх двері Львів вхідні двері Львів