Автоматика для воріт Львів

  Автоматика для воріт встановлюється сьогодні на багатьох об'єктах, вона управляє воротами гаражів, приватних володінь, промислових об'єктів. Був час, коли автоматизація систем в'їзду, таких як в'їзні або гаражні ворота вважалася дорогою екзотикою. Трудомістка установка і профілактика, численні складності в експлуатації, громіздкі мотори, що залежать від погодних умов. Все це залишилося в минулому. Сучасна автоматика для воріт настільки різноманітна, надійна і проста в установці, що її починають використовувати повсюдно. Автоматика для воріт забезпечує роботу воріт будь-якого типу - відкатних, орних, рулонних, секційних, і т.д. Для кожного типу воріт існують свої системи. Комплект автоматики для воріт складається з одного або двох редукторів і блоку управління, або зовнішнього, або об'єднаного з редуктором. Автоматика для воріт залежить від типу використовуваних воріт, але існують також універсальні приводи, які можна встановлювати на ворота різної конструкції. Наприклад, привід з зубчастої передачею може піднімати полотно секційних воріт або забезпечувати рух стулки воріт.

  Автоматика для воріт розпашного типу має два редуктора, по одному на кожну стулку. Редуктори для розгорнутих воріт можуть бути лінійного і вагового типу, зовнішньої і прихованої установки. Лінійні працюють за принципом черв'ячної передачі - втулка, жорстко закріплена на стулці воріт, обертається по підставі з різьбленням. Рухаючись до основи, закріпленому на стовпі, вона тягне за собою стулку, і ворота відкриваються. Лінійні приводи можна встановлювати на вузькі стовпи - швелери або металевий профіль. У важільному приводі використовується двухскладовий важіль, одним кінцем прикріплюється до стулки воріт. Такий привід може відкривати ворота як всередину, так і назовні. Автоматика для воріт відкатного типу заснована на принципі зубчастої передачі. Мотор обертає зубцювату втулку, яка штовхає стулку воріт закріпленої на ній зубчастої рейкою. Секційні гаражні ворота приводяться в рух Навальний (бічними) або стельовими приводами. Перший використовується для важких промислових воріт. Він «насаджується» на вал секційних воріт збоку. Обертання вала призводить ворота в рух. Цей привід може використовуватися при будь-якій висоті воріт. Стельовий привід встановлюється в глибині гаража і тягне полотно воріт за спеціальною направляючою рейкою. Він підходить для воріт порівняно невеликого розміру, до трьох метрів заввишки. Секційні ворота можна також відкривати за допомогою приводу для воріт. У цьому випадку використовується ланцюгова передача. Електропривод рулонних воріт ставиться всередину валу.

  Автоматика для воріт може бути як простий, що виконує базові функції, так і більш просунутою, з функціями відкату при наїзді на перешкоду, уповільненням при русі, функцією хвіртки.

  Крім управління воротами і виявлення перешкод автоматика для воріт виконує ще одну важливу функцію. У закритому стані електропривод блокує стулку, замикаючи ворота. У нештатної ситуації, наприклад, при пропажі електрики, привід можна розблокувати вручну. Якщо привід Ви знаходитесь у приміщенні, автоматика для воріт оснащується зовнішнім розблоковуючим пристроєм. Зазвичай це трос довжиною кілька метрів, передає зусилля на привід. Існує кілька варіантів управління автоматикою для воріт. Один з найпоширеніших - проста кнопка. Вона може встановлюватися всередині приміщень, наприклад, в передпокої у домофона або в будці охорони. Щоб захистити кнопку, встановлену зовні приміщення, від сторонніх, ставиться замковий вимикач або кодовий замок. Але самим передовим, зручним і надійним способом управління автоматикою для воріт є дистанційне (радіо) управління. Щоб відкрити ворота, не доводиться залишати автомобіль або виходити у двір. Надійні алгоритми шифрування з динамічним кодом виключають можливість підбору кодової комбінації зловмисником. Розмір пульта ДУ, що посилає команди автоматиці для воріт, не перевищує розмірів звичайного брівка. Багатоканальний пульт дистанційного керування буде діяти відразу на декількох об'єктах.

Автоматика на ворота та її безпека

  Чи може важка стулка воріт нанести травму людині, якщо він виявився на шляху її руху в момент закривання? Або, будучи включеною кимось з необережності, пошкодити автомобіль? Сучасна автоматика для воріт надає надійні гарантії безпеки. Всі ворота обладнані фотоелементами. При попаданні в зону роботи воріт людини, тварини, автомобіля, будь-якого предмета ворота блокуються або включається реверс. Автоматика для воріт відключить привід до тих пір, поки отвір не визволиться. Багато комплекти автоматики для воріт обладнані сигнальними лампами. Вони попереджають про небезпеку, вказують, коли можна починати рух. Коли автоматика для воріт проходить тест самодіагностики, вона повідомляє код помилки шляхом комбінації імпульсів сигнальної лампи.

  При виборі автоматики для воріт необхідно звернути увагу на безліч аспектів, що стосуються оснащується об'єкта, добре уявляти собі тонкощі монтажу та експлуатації конкретних пристроїв.

 

Наверх